Podpisy


Olga Sommerová, filmová dokumentaristka, VŠ pedagožka

Otto M. Urban, ředitel sbírky umění 19. století a klasické moderny, NG Praha

Magdalena Juříková, ředitelka Galerie hlavního města Prahy

Daniel Špinar, umělecký ředitel Činohry ND

Daniel Hrbek, ředitel Švandova divadla, režisér

Helena Třeštíková, filmová dokumentaristka

Michael Třeštík, prozaik, architekt

Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla; psycholog, tlumočník, spisovatel

Štěpán Kubišta, ředitel centra Jatka 78

David Vávra, architekt a herec 

Pavel Liška, herec 

Vít Klusák, filmový dokumentarista

Ivan Fíla, filmový režisér, producent a scenárista 

Vojtěch Dyk, herec a zpěvák 

Miroslav Krobot, režisér a scenárista

Václav Dejčmar, RSJ, DOX

Martha Issová, herečka

Viktor Stoilov, nakladatelství Torst

František Skála, umělec

Pavel Štingl, dokumentarista

Zuzana Lednická, grafická designérka

Michaela Šilpochová, ředitelka zahraničních projektů a komunikace DOX

Vladimír Merta, zpěvák, spisovatel, filmový režisér

Petr Placák, spisovatel, textař, historik a publicista

Martin Voňka,
producent festivalu Metronome a United Islands of Prague

Leoš Válka, ředitel Centra současného umění DOX

Václav Marhoul, producent, režisér a scenárista

Ondřej Hrab, ředitel divadla Archa

Aleš Najbrt, grafický designér

Aňa Geislerová, herečka

Josef Pleskot, architekt

Karel Schwarzenberg, politik; bývalý ministr zahraničních věcí ČR

Jáchym Topol, spisovatel, básník

Tomáš Císařovský, umělec

Stefan Milkov, sochař

Jan Hřebejk, režisér

David Černý, umělec, zakladatel centra Meet Factory

Jaroslav Róna, umělec

Daniel Pešta, umělec

Michal Horáček, kulturní antropolog

Tatiana Vilhelmová, herečka

Viktor Janiš, překladatel

Michal Cimala, umělec

Barbora Poláková, herečka a zpěvačka

Martin Bursík, bývalý místopředseda vlády a ekolog

Kateřina Jacques, ředitelka coworkového a kulturního centra

Eva Eisler, designérka

Jindřich Nosek, ArtLib.cz

Pavel Zatloukal, bývalý ředitel Muzea umění Olomouc

Barbora Kundračíková, kurátorka

David Hrbek,  lektor animací

Rudolf Švaříček, cestovatel, fotograf

prof. akad. arch. Jindřich Smetana

David Gaydečka,
producent festivalu Metronome a United Islands of Prague

Dadja Altenburg-Kohl, mecenáška umění, zakladatelka a ředitelka Musea Montanelli

Jiří Přibáň, právník a sociolog, VŠ pedagog

Jiřina Šiklová, socioložka

Richard Balous, ředitel LA FABRIKA

Marta Ljubková, šéfdramaturgyně Činohry ND

Josef Koudelka, fotograf

Eva Jiřičná, architektka

Terezie Zemánková, historička umění, kurátorka

Ivana Brádková, kostýmní výtvarnice

Jan Frič, kmenový režisér Činohry ND

Nina Jacques, dramaturgyně Činohry ND

Ilona Smejkalová, dramaturgyně Činohry ND

Jan Tošovský, dramaturg Činohry ND

Nadja Rovderová, ředitelka galerie Artinbox, kurátorka

Radek Auer, ředitel Světa knihy

Martin Rajniš, architekt

Milan Cais, TATABOJS

Jura Hradil, TATABOJS

Vladimír Bár, TATABOJS

Dušan Neuwerth, TATABOJS

Tomáš Neuwerth, TATABOJS

Mardoša, TATABOJS

Lukáš Rittstein, sochař

Barbora Šlapetová, fotografka

Alexandr Jeništa, produkční

Eva Perušič, novinářka

Petr Jarchovský, scenárista, vedoucí katedry scenáristiky a dramaturgie FAMU